«Արեգակ» ՈՒՎԿ ՓԲԸ

Գլխամասային գրասենյակ` ք. Երևան, Ամիրյան 4/6, թիվ 146, 147, 152 և 153 տարածքներ,

Հեռ.՝ (010) 54 36 28, 54 36 29, 54 36 31, 54 36 32

Էլ. հասցե՝ aregak@aregak.am

 

Աշտարակի մասնաճյուղ` Արագածոտնի մարզ, ք. Աշտարակ, Սիսակյան փ. 25շ., 36բն.

Հեռ.՝ (0232) 3 33 12

Էլ. հասցե՝ H.Shahinyan@aregak.am

 

Ապարանի մասնաճյուղ` Արագածոտնի մարզ, ք. Ապարան, Մ.Բաղրամյան փ. 25/1

Հեռ.՝ (0252) 2 55 16

Էլ. հասցե՝ H.Shahinyan@aregak.am

 

Թալինի մասնաճյուղ` Արագածոտնի մարզ, ք. Թալին, Գորկու փող. 12

Հեռ.՝ (0249) 2 30 82

Էլ. հասցե՝ H.Shahinyan@aregak.am

 

Արտաշատի մասնաճյուղ` Արարատի մարզ, ք. Արտաշատ, Ներսիսյան 12

Հեռ.` (0235) 2 26 88

Էլ. հասցե՝ Al.Khachatryan@aregak.am

 

Արարատի մասնաճյուղ` Արարատի մարզ, ք. Արարատ, Շահումյան փող. 55շ. 17 և 9/1

Հեռ.` (0234) 4 39 48, 4 24 92

Էլ. հասցե՝ Al.Khachatryan@aregak.am

 

Մասիսի մասնաճյուղ` Արարատի մարզ,  ք. Մասիս, Հերացու փող. թիվ 15

Հեռ.` (0236) 4 14 40

Էլ. հասցե՝ 

 

Արմավիրի մասնաճյուղ` Արմավիրի մարզ, ք. Արմավիր, Հանրապետության փող. 17/2

Հեռ.`(0237) 2 62 43, 2 56 46

էլ. հասցե`  A.Arabachyan@aregak.am

 

Էջմիածնի մասնաճյուղ` Արմավիրի մարզ, ք. Էջմիածին, Մաշտոցի փող. 12/72

Հեռ.՝ (0231) 6 60 11

էլ. հասցե`  A.Tarverdyan@aregak.am

 

Գավառի մասնաճյուղ` Գեղարքունիքի մարզ, ք. Գավառ, Բոշնաղյան փողոց 14/1

Հեռ.` (0264) 2 11 61

էլ. հասցե` R.Simonyan@aregak.am

 

Ճամբարակի մասնաճյուղ` Գեղարքունիքի մարզ, ք. Ճամբարակ, Տիգրան Մեծի փող. 2/10

Հեռ.` (0265) 2 39 66

էլ. հասցե` R.Simonyan@aregak.am

 

Մարտունու մասնաճյուղ` Գեղարքունիքի մարզ, ք. Մարտունի, Երևանյան փող. 9

Հեռ.` (0262) 4 12 42

էլ. հասցե` L.Makhsudyan@aregak.am

 

Սևանի մասնաճյուղ` Գեղարքունիքի մարզ, ք. Սևան, Խաղաղության փող. 4/1-2

Հեռ.`  (0261) 2 10 23

էլ. հասցե` R.Simonyan@aregak.am

 

Վարդենիսի մասնաճյուղ` Գեղարքունիքի մարզ, ք. Վարդենիս, Ռոմանի փող. 7/1

Հեռ.` (0269) 2 16 10

էլ. հասցե` L.Makhsudyan@aregak.am

 

Վանաձորի մասնաճյուղ` Լոռու մարզ, ք. Վանաձոր, Տիգրան Մ. պողոտա, 53/2

Հեռ.` (0322) 4 55 61

էլ. հասցե` K.Khachatryan@aregak.am

 

Ալավերդու մասնաճյուղ` Լոռու մարզ, ք. Ալավերդի, Սայաթ Նովա փող. 18/4

Հեռ.՝ (0253) 2 43 04; 2 43 06

էլ.  հասցե` V.Dadoyan@aregak.am

 

Ստեփանավանի մասնաճյուղ` Լոռու մարզ, ք. Ստեփանավան, Գ.Նժդեհի փող. 18ա

Հեռ.` (0256) 2 41 01

էլ. հասցե` K.Khachatryan@aregak.am

 

Աբովյանի մասնաճյուղ` Կոտայքի մարզ, ք. Աբովյան, Քանաքեռ փող. 4, թիվ 11, 12

Հեռ.` (0222) 3 40 47, 3 47 57

էլ. հասցե` H.Sargsyan@aregak.am

 

Հրազդանի ներկայացուցչություն` Կոտայքի մարզ,  ք. Հրազդան, Մ. Բաղրամյան թ. Զորավար Անդրանիկի պող. թիվ 154 առևտրի սրահ

Հեռ.՝

էլ. հասցե` H.Sargsyan@aregak.am

 

Գյումրու մասնաճյուղ` Շիրակի մարզ, ք. Գյումրի, Տերյան փող. 91/1

Հեռ.` (0312) 3 20 43

էլ. հասցե` E.Manukyan@aregak.am

 

Արթիկի մասնաճյուղ` Շիրակի մարզ, ք. Արթիկ, Տոնականյան 1շ., բն 4

Հեռ.` (0244) 5 49 27, 5 33 25

էլ. հասցե` E.Manukyan@aregak.am

 

Կապանի մասնաճյուղ` Սյունիքի մարզ, ք. Կապան, Գարեգին Նժդեհ փող. 12շ. 1 բ.

Հեռ.` (0285) 5 22 01

էլ. հասցե` Ga.Mkrtchyan@aregak.am

 

Գորիսի մասնաճյուղ` Սյունիքի մարզ, ք. Գորիս, Գ. Նժդեհ փող. 43 (45)

Հեռ.` (0284) 2 44 37

էլ. հասցե` Ga.Mkrtchyan@aregak.am

 

Սիսիանի մասնաճյուղ` Սյունիքի մարզ, ք. Սիսիան, Սիսական փող. 37/3

Հեռ.` (0283) 2 68 48

էլ. հասցե` Ga.Mkrtchyan@aregak.am

 

Եղեգնաձորի մասնաճյուղ` Վայոց ձորի մարզ, ք. Եղեգնաձոր, Նարեկացի փող. 3/1շ. 1բ.

Հեռ.` (0281) 2 55 60

էլ. հասցե` A.Sargsyan@aregak.am

 

Վայքի ներկայացուցչություն` Վայոց ձորի մարզ, ք. Վայք, Շահումյան փող. 29

Հեռ.` (0282) 9 28 04

էլ. հասցե` A.Sargsyan@aregak.am

 

Իջևանի մասնաճյուղ` Տավուշի մարզ, ք. Իջևան, Գանինի փող. 4

Հեռ.` (0263) 3 52 42

էլ. հասցե` G.Harutyunyan@aregak.am

 

Բերդի մասնաճյուղ` Տավուշի մարզ,  ք. Բերդ, Մաշտոցի փող. 26/2

Հեռ.՝ (0267) 2 48 88

էլ. հասցե` G.Harutyunyan@aregak.am

 

Նոյեմբերյանի ներկայացուցչություն` Տավուշի մարզ,  ք. Նոյեմբերյան, Զ. Անդրանիկի փող. 6 և 6/2

Հեռ.՝ (0253) 2 43 04; 2 43 06

էլ. հասցե` A.Mamyan@aregak.am 

 

Ստեփանակերտի մասնաճյուղ` ԼՂՀ, ք. Ստեփանակերտ, 

Ազատամարտիկների փող. 16ա

Հեռ.` (0479) 4 11 04

էլ. հասցե` E.Sahakyan@aregak.am

 

Մարտունու մասնաճյուղ`ԼՂՀ, ք. Մարտունի, Ազատամարտիկների 23

Հեռ.` (0478) 2 12 62

էլ. հասցե` E.Sahakyan@aregak.am

Please reload

Հայաստանի Հանրապետության վարկային կազմակերպությունների միություն

Հասցե: ՀՀ ք.Երևան, Վազգեն Սարգսյան փող. 26/3,  702 սեն.

Հեռ.: (374-10) 52 66 94

Էլ. Հասցե:  director@ucora.am